Anita Shreve – Kıyıdaki Cam Kırıkları PDF İndir


Sahilde bir evdi. Honora yaşına ve çatlaklarına rağmen evi kiralamakta tereddür etmemişti. Sexton'la birlikte atıldıkları yeni yaşamlarına onu da katarak onarmışlardı.
Sexton bir müddet sonra evi satın almanın yolunu bulmuştu ama zamanlaması tümüyle yanlıştı. Ekonomi dibe dalışa geçmişti. Finansal baskı da tırmandıkça Honora evlendiği bu adamı hiç tanımadığını ve dünyanın ne kadar acımasız olduğunu fark etmeye başlamıştı.
Her sabah sahilde topladığı, kıyıya birlikte sürüklenmiş olan deniz kabuklarıyla cam kırıklarının onu zamanın başka renklerine, başka seslerine ve başka dokularına götürdüğünü hissediyordu. Geleneklere karşı koyan sosyetik Vivian, Honora'yı tehlikeli bir ortama sürükleyen McDermott ve birbirlerinden ayrı insanları bir arada tutmayı becerebilen Alphonse'un ilginç öyküsü.


Kitabı indirmek için üstteki "İNDİR" butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi 5 saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra "GEÇ" butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.Etiketler: , , , ,